• Kategori yok
Serhat Nakliyat nakliyatı aradığınız an size en iyi hizmeti sunmak için çabalarız. kayseri merkezli ofislerimiz ile irtibata geçtikten sonra sizin için en uygun nakliyat şekli seçilir ve Müşteri temsilcilerimiz size taşımanın nasıl gerçekleşeceği hakkında detaylı bilgi verir. Anlaşma sağlandığı takdirde uygun görülürse ücretiz expertiz hizmeti firmamız tarafından sağlanır. Sözleşme yapılır ve tamamen yasal bir çerçevede her şey garantilenir. Eşyalarınız belli bir tutar üzerinden araç üzerinden sigorta yapılarak sigorta poliçesi tarafınıza ibraz edilir.

Kayseri evden eve Nakliyat

serhat evden eve nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde de-monte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirken de yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.
Evden eve nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalajlamadır. Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, Serhat Nakliyat ‘a emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir. Evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için Serhat Ev ve Ofis taşımacılığı hizmetinizdedir.Kayseride evden eve taşımacılık ve nakliyat üzerine hizmet veren firmamız tüm müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. Kayserinin neresinde olursanız olun

 Serhat nakliyat taşımacılık ve nakliyat işlerinize kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kayseri Evden eve nakliyat işinde sağlam referansları profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.